Запрошуємо до спільної молитви через перегляд трансляції богослужінь з храму Зіслання Святого Духа

   Запрошуємо відвідувачів нашого сайту до спільної молитви через перегляд трансляції богослужінь з храму Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) щонеділі та свята о 10:00 та 12:00 год.

Теґи:

Запрошуємо на ТЕЗЕ-2018 до Базеля (Швейцарія)


   Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ запрошує молодих людей віком від 17 до 35 років взяти участь у новорічній зустрічі християнської молоді ТЕЗЕ - 2018, яка пройде у Базелі (Швейцарія).

Теґи:

Молитва Літургії з дітьми парафії (фото)

   У неділю, 17 вересня 2017 р.Б., на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ о 12:00 год., була проведена спільна молитва Божественної Літургії з дітьми парафії, яка стає доброю традицією в парафіяльному житті.
Після спільної молитви дітки мають також і катехитичну наука, яку проводять катехити парафії при домопозі аніматорів.

Теґи:

Завершилося ІХ всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці

   У неділю, 17 вересня, завершилося ІХ Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці.
   Для більш як двох тисяч військовослужбовців час проведений у Зарваниці став доброю нагодою для духовної віднови та відпочинку. Протягом двох днів паломники заносили молитви до Пресвятої Богородиці за збереження і примноження миру, що залишив нам Ісус Христос, кажучи: «Мій мир даю вам!» (Йн. 14, 27). Ці слова зі Святого Євангелія організатори прощі – представники Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України назвали провідною темою паломництва.

Теґи:

10 порад сповідника щодо сповіді

   Сповідь — це одне з найважчих таїнств. Часто здається, що багато його елементів важко зрозуміти і виконати. 10 порад о. Даріуша Пюрковского SJ допоможуть вам плідно і глибоко пережити сповідь.

Теґи:

Молитва батька родини

   У третю неділю вересня в Україні відзначають День Батька. З цієї нагоди пропонуємо Вам "Молитву батька родини", яку заохочуємо молитися чоловіків, щоб бути добрими батьками у своїх родинах.

Теґи:

Вітаємо!

   Молодіжна комісія та Паломницький центр Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ щиро вітає єпископа Кир Йосафата Мощича з його призизначенням на посаду правлячого єпископа новоутвореної Чернівецької єпархії УГКЦ.
   Нехай Господь благословить Вас, дорогий Владико, всіма своїми ласками і благодатями для ревного і святого служіння в Христовому винограднику для Божої слави і добра нашого українського народу.

Теґи:

В УГКЦ проголосили про створення Чернівецької єпархії

   У вівторок, 12 вересня 2017 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець ознайомлений з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ про створення Чернівецької єпархії з осідком в м. Чернівці. Територія нової єпархії буде виокремлена з дотеперішньої Коломийсько-Чернівецької єпархії та буде охоплювати Чернівецьку область. Єпархія буде належати до Івано-Франківської митрополії.

Теґи:

Проща парафіян храму Зіслання Святого Духа до Крилоса

   У неділю, 10 вересня, парафіяни храму Зіслання Святого Духа (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) разом з о. Михайлом Віхотем взяли участь у прощі Центрального деканату м. Івано-Франківська до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос (Давній Галич).

Теґи:

Божественна Літургія для дітей парафії (фото)

   Вчора, у неділю 10 вересня 2017 р.Б., на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а, започаткувалася ще одна гарна молитовна практика: проведення окремої Божественної Літургії для дітей парафії.

Теґи:
Збір матеріалів

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ