Запрошуємо до спільної молитви через перегляд трансляції богослужінь з храму Зіслання Святого Духа

   Запрошуємо відвідувачів нашого сайту до спільної молитви через перегляд трансляції богослужінь з храму Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) щонеділі та свята о 10:00 та 12:00 год.

Теґи:

Запрошуємо на храмовий празник парафії Зіслання Святого Духа

DSCN9055_0.JPG

   У неділю, 4 червня, парафія Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) святкуватиме храмовий празник. З цієї нагоди впродовж тижня з 29.05 по 04.06 запрошуємо усіх вірних взяти участь в святкових зустрічах парафіяльних молитовних спільнот та богослужіннях, які відбудуться в храмі Зіслання Святого Духа в рамках приготування до празника. Пропонуємо переглянути програму святкувань.

Теґи:

ЗАПРОШУЄМО НА ПАЛОМНИЦТВА

   Паломницький центр спільно з Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ щиро запрошують всіх взяти участь у прощах:
з 18 по 25 вересня -
паломництво до Святої Землі
(детальніше - ТУТ);

з 20 жовтня по 3 листопада -
паломництво до Марійських Центрів в Люрді та Фатімі
(детальніше - ТУТ).

Теґи:

Папа Франциск: «Не перестаю молитися за мир для дорогої української землі»

   «Українські прочани, – Христос Воскрес! – які брали участь у міжнародному військовому паломництві до Люрду й не перестаю випрошувати в Господа миру для дорогої української землі.», – ці слова сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції, що відбулася 24 травня 2017 р. на площі Святого Петра у Ватикані.

Теґи:

Подячний Молебень за участю випускників ЗОШ №12

   У п'ятницю, 26 травня, в храмі Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) випускники ЗОШ №12 зібрались разом на подячний Молебень до Богородиці. Спільну молитву провів сотрудник храму о.Петро Басараб, який привітав випускників та побажав завжди бути відкритими на Боже покликання до подальшого вибору навчання та професії, а також уділив всім присутнім Боже благословення.

Теґи:

Свято останнього дзвоника в ЗОШ №21

   У п'ятницю, 26 травня, в ЗОШ №21 м.Івано-Франківська, що знаходиться на парафії Зіслання Святого Духа (вул. Коновальця, 105) відбулося свято останнього дзвоника. Учнів та вчителів школи привітав о.Василь Сливоцький. У своєму вітальному слові о.Василь подякував дирекції школи та вчительському колективу за християнське виховання учнів та побажав усім, щоб відпочинок влітку був корисним не тільки для тіла, але й для душі. На завершення о.Василь поблагословив усіх присутніх свяченою водою.

Теґи:

Храмове свято парафії Вознесіння Господнього УГКЦ (фото)

   У четвер, 25 травня 2017 р.Б., парафія Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а, святкувала свій Храмовий празник.

Теґи:

Вознесіння Господнє

1432200543_376.jpg

   Як свідчить Святе Письмо, упродовж 40 днів після свого воскресіння Господь Ісус являвся своїм учням, а на сороковий день вознісся на небо з Оливної гори просто у них на очах (Діян 1, 9-11). Він пішов на небо з того ж самого місця, де розпочиналося Його відкупительне страждання.

Теґи:

Таїнство Соборування на парафії Вознесіння Господнього (фото)

   У вівторок, 23 травня 2017р.Б., на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що в м. Івано-Франківську на вул. Чорновола, 136а, в рамках святкування Храмового празника, було проведено Таїнство Соборування.

Теґи:

Бюро УГКЦ з питань екології запрошує на прощу «Стежками духовного подвигу»

   Бюро УГКЦ з питань екології 10-11 червня 2017 р. організовує міжєпархіальну ековелопрощу «Стежками духовного подвигу». Маршрут прощі (м. Івано-Франківськ – смт. Коропець – м. Бучач – с. Бичківці – с. Гадинківці) складений в такий спосіб, щоб прочани змогли на дружньому до довкілля транспорті відвідати село, в якому народився владика Софрон Дмитерко, 100-ліття з дня народження котрого Церква відзначатиме 1 червня, та родинне село блаженного священномученика Григорія Хомишина, 150-ліття з дня народження котрого Церква обходила в цьому році.

Теґи:
Збір матеріалів

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ