Запрошуємо до спільної молитви через перегляд трансляції богослужінь з храму Зіслання Святого Духа

   Запрошуємо відвідувачів нашого сайту до спільної молитви через перегляд трансляції богослужінь з храму Зіслання Святого Духа (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) щонеділі та свята о 10:00 та 12:00 год.

Теґи:

Запрошуємо на прощу

   Молодіжна комісія спільно з Паломницьким центром Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ запрошує всіх долучитися до чудової духовної програми з відвідання святинь Крахова та Ченстохови, що у Польщі.

Теґи:

Фоторепортаж з святкування Богоявлення Господнього на парафії

   Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж зі святкування празника Богоявлення Господнього (19 січня 2018 року Божого) на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м.Івано-Франківську, по вул. Чорновола, 136а (парох - о. Іван Сас).

Теґи:

Храмове свято на парафії Богоявлення Господнього

   У неділю, 21 січня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин завітав на парафію Богоявлення Господнього Північно-Західного деканату м. Івано-Франківська, де уділив ієрейські свячення дияконам: Андрієві Недоступу, Андрієві Чорнопиському та Андрієві Кліщу.

Теґи:

Навечір'я Богоявлення та свято Богоявлення Господнього на парафії Зіслання Святого Духа (фото)

   Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж богослужінь, які відбулися на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) з нагоди празника Богоявлення Господнього.

Теґи:

В Івано-Франківській УВП №12 молитовно відзначили Богоявлення Господнє

   У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківській установі виконання покарань №12 відбулася святкова Служба Божа з нагоди празника Богоявлення Господнього, яку відслужив о.Арсен Панчак, в'язничний душпастир та сотрудник храму Зіслання Святого Духа УГКЦ м.Івано-Франківська. Опісля, на подвір'ї установи, де розташована каплиця Св.Миколая відбулося Велике Водосвяття для працівників та в'язнів цієї установи.

Теґи:

Богоявлення Господнє

IMG_0031.jpg

   Свято Богоявлення, яке в народі називають ще Водохрещенням, за Юліанським календарем відзначають 19 січня (6 січня — за Григоріанським), воно завершує цикл Різдвяних свят. Йдеться про хрещення Ісуса Христа в ріці Йордан, під час якого Христос об'являє себе як Месію і Спасителя.

Теґи:

Запрошуємо на богослужіння з нагоди свята Богоявлення Господнього у храмах Івано-Франківська

   Запрошуємо усіх вірних 19 січня 2018 року Божого до участі в богослужіннях з нагоди свята Богоявлення Господнього, які відбудуться у храмах м.Івано-Франківська, а саме у храмі Зіслання Святого Духа (вул.Коновальця, 105), у храмі Вознесіння Господнього (вул.Чорновола 136/а) та в храмі Богоявлення Господнього (вул.Вовчинецька, 200/а). Пропонуємо переглянути розпорядок богослужінь.

Теґи:

В Івано-Франківську відбудуться українські вечорниці

   У неділю, 21 січня, в м. Івано-Франківську, у приміщенні Народного дому "Просвіта" (вул. Грушевського,18) відбудеться молодіжний захід з елементами українських вечорниць. Захід організовує громадсько-християнський рух "Клич" за сприяння Івано-Франківського ОО ВУТ "Просвіта" ім. Т.Шевченка. Початок о 18:00 год. Вхід вільний - у традиційних українських вишиванках.

Теґи:

Коляда для в'язнів відбулася в Івано-Франківській УВП №12

   У неділю, 14 січня, до Івано-Франківської установи виконання покарань №12 завітали з колядою представники Апостольства Матері Божої, Покровительки Доброї Смерті із Василіянського монастиря Царя Христа м.Івано-Франківська. Учасники місійного братства супроводжували своїм співом Службу Божу, яку очолив о.Василь Сливоцький, в'язничний душпастир та сотрудник храму Зіслання Святого Духа.

Теґи:
Збір матеріалів

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ