Храмове свято парафії Вознесіння Господнього УГКЦ (фото)

   У четвер, 25 травня 2017 р.Б., парафія Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а, святкувала свій Храмовий празник.
   У середу ввечері в парафіяльному храмі було проведено молитовний вечір. Парох парафії о.Іван Сас спільно з сотрудником парафії о. Андрієм Заліським та о. Олексієм Саранчуком, сотрудником парафії Зіслання Святого Духа, відслужили Молебень до Богородиці, провели молитву на вервиці за мир в Україні та на завершення урочисто помолилися Велику Вечірню з Литією. Ці молитви поєднувалися з духовними науками о. Олексія.
   У сам день Вознесіння Господнього урочисту Божественну Літургію відслужили об 11:00 год. За участю численних вірних Літургію очолили: парох парафії о. Іван Сас, о. Олексій Саранчук, о. Михайло Білінський, парох парафії Св. Арх. Михаїла, о. Михайло Михайленко, парох парафії Пресвятої Трійці, о. Зіновій Слоїк, адміністратор парафії Богоявлення Господнього, о. Мирослав Татумиряк, сотрудник парафії Св. Юрія Побідоносця, о. Василь Сливоцький, сотрудник парафії Зіслання Святого Духа, та о. Андрій Заліський, сотрудник місцевої парафії.
   По завершенні Божественної Літургії всі вірні приступили до святкового мирування. Опісля відбулося освячення води та окроплення нею всіх присутніх на святі.
   У своєму подячному слові парох парафії о.Іван подякував всім присутнім священикам, які прибули на свято, щоб спільно молитися за дану парафію та її вірних. Також він подякував усім жертводавцям, які своїми коштами, зусиллями, часом та стараннями дбають про розвиток даної святині. Водночас о.Іван висловив бажання, щоб навколо цього Божого храму всі мешканці району об'єднувалися в одну міцну християнську родину.
   Слова привітання на адресу парафіяльної громади пролунали теж з уст міського голови п. Руслана Марцінківа, який також взяв участь у спільній молитві з нагоди свята. Мер висловив вдячність священикам парафії за духовну працю, яку вони проводять в Івано-Франківську та запевнив, що влада міста старатиметься допомагати у всіх добрих починаннях.
   Завершилося свято невеличким святковим концертом, який організували й провели учасники клубу "Романтик" Івано-Франківського міського Центру дозвілля для дітей та юнацтва за місцем проживання, що розташований на території парафії. Під час концерту всіх присутніх пригощали смачними тістечками, цукерками та ласощами, які приготували самі парафіяни.
   Треба зазначити, що навіть похмура погода і моросіння дощу не затьмарило радісного та святкового настрою громади й гостей парафії з нагоди чудового свята.

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ