Дитячий хор парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ взяв участь у "Коляді на Майзлях"

З 8 по 14 січня в Івано-Франківську відбувається Х Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”. На фестиваль зареєструвались близько 50 колективів-учасників, які цілий тиждень величають народження Спасителя у піснях-колядках. Цьогоріч вперше у "Коляді на Майзлях" взяв участь дитячий хор парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 105). Керівник хору п.Олександра Безручко. Діти підготували неповторні колядки під музичний супровід бандури у виконанні Ольги Кубік та створили справжню різдвяну атмосферу для усіх присутніх. 

Довідка

Дитячий хор парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 105) діє при парафії з вересня 2011 року. Керівник хору п.Олександра Безручко.

Щонеділі діти своїм співом супроводжують Службу Божу о 14:00 год.

У 2018 р. дитячий хор був запрошений на урочисте святкування "Прощання з колядою", яке проводилось по закінченню Різдвяних свят в Архікатедральному та Митрополичому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ м.Івано-Франківська.

Учасники хору неодноразово співали Службу Божу під час парафіяльних прощ у Крилосі, Гошеві, Зарваниці, зокрема брали участь в Архієрейській Літургії під час VII прощі катехитичних шкіл Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ в Крилосі у 2016 році.

На парафії Зіслання Святого Духа діти впродовж року організовують святкові програми до свята Святого Миколая, з нагоди Дня Матері та інших свят.

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ