6 способів почутися вільніше

Відчуваєш, що «застряг»? Спробуй ці практики — постарайся про позитивні зміни! Чи ти колись почувався «заблокованим» у житті? А може, твоє життя загалом добре, але ти замислюєшся, що ти його зробило змістовнішим і, якщо чесно, менш монотонним? Я недавно таке чула. Почувалась немовби в петлі — ніби не почуваюся вперед. Минуло трохи часу, перш ніж я почулася вільнішою. Було кілька практик, які я почала впроваджувати у життя, як усвідомлено, так і ненароком, але вони допомогти мені почати рухатися до свободи, якої я прагнула.  

1.Розмовляй про щось глибоко змістовне

Якщо більшість твоїх розмов з іншими людьми займають теми з поверхні буття, то можеш зрештою застрягнути. Розмовляй із людьми не про погоду, спорт або добрий ресторан у центрі міста — йди глибше! Запитай про щось змістовне і важливе в їхньому житті. Які люди в їхньому житті найважливіші? Що дає їм відчути себе живими? Чи вони вірять у Бога (чи ти про це знаєш)? Якщо так, то чи ходять вони до церкви? Порозмовляйте про щось глибше.  

2.Прочитай або переглянь щось, що становить для тебе виклик

Можливо, є книжка або документ, що їх тобі радять люди, якими ти захоплюєшся. А може, ти вже почав було щось читати або переглядати, що було розумне, на твою думку, але це було давно і ти за кілька хвилин відмовився, бо це вимагало більшої зосередженості, ніж ти міг тоді приділити. То спробуй ще раз. Виклик для мозку дає нові перспективи та ідеї для обмірковування.  

3.Купи… менше!

Не купуй нового вбрання ані одягу в цей місяць. Не купуй більше харчів, ніж зараз потрібно. Інколи енергія, гроші й час, які ми вкладаємо в покупки, викликають великий стрес і зменшують нашу свободу у житті!  

4.Милуйся природою

Подивись на велике дерево і замислись, як воно росло. Подивись, як облітає листя, послухай, як віє вітер. Слухай пташок поблизу і старайся побачити, де вони, коли їх чутно, але не видно. Щоб цінувати зростання і вмирання природи довкола, може бути обов’язковим відкладення телефону. Навіть не роби фотографій барвистого листя довкруг! Тільки дивися. Що більше ти практикуєш захват і вдячність, то живішим і вільнішим можеш почутися.  

5.Проведи більше часу в тиші

Коли життя вирує довкола, спроба наздогнати його без часу для роздумів — надійний спосіб відчути, що застряг. Спробуй молитися й писати у тиші. Якщо тиша спершу буде «незручна», це не завада. Це показник, що ти її безумовно потребуєш!  

6.Більше часу для людей, які тобі близькі

Твої стосунки з людьми становлять величезну частину твого життя, і ти можеш почуватися зупиненим у розвитку, бо твої стосунки не допомагають тобі розвиватися. Декому з нас потрібно присвятити більше часу на важливі для них стосунки. Але всі ми повинні пороздумувати над тим, що ми робимо у той час, який проводимо з іншими. Бери участь у справжніх, значущих розмовах, переживай разом якусь красу — чи то в музиці, чи в природі, у спільній творчості чи навіть у спільному готуванні їжі, або на різних заходах, розвагах, у музеях… Усі ці способи спільного проведення часу можуть допомогти нам наблизитися до людей, а водночас самим почутися живішими. Ця частина пропозиції може зробити так, що ти почуєшся трохи незручно. Але це і є мета! Завдання цієї практики — кинути виклик і струсонути твоїм життям, щоб ти відчув якусь зміну. Навіть більше: ці способи життя не вичахнуть за кілка місяців чи навіть років. Можеш використовувати їх навіть усе подальше життя, щоб жити з відчуттям більшої змістовності й свободи.
https://credo.pro/2019/11/248410

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ