Відбувся архієпархіальний рівень інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

У суботу, 16 листопада, в приміщенні Івано-Франківської Духовної Семінарії, відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Тема цьогорічної гри «Дари і плоди Святого Духа».

За словами організаторів, мета інтелектуальної гри - закріпити і розвинути знання учнів про Дари і плоди Св. Духа. Перевірити рівень вміння використовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, а також увідомити важливість Дарів і плодів Св. Духа і в чому їх суть.

На базі підручника «Дари і плоди Святого Духа», парафіяльна дітвора Івано-Франківської Архієпархії готувалась не один місяць. Як результат участь у грі взяли 39 команд, з яких: молодша вікова категорія - 21 команда; старша вікова категорія - 16 команд. Окремо змагалися і катехити.

Серед учасників гри була також дитяча команда з парафії Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть) під назвою "Любов". Учаснки команди, які є також учнями Івано-Франківської ЗОШ №21 готувалися до інтелектуального змагання разом з катехитом парафії Вікторією Наконечною. 

Переможцем у молодшій віковій категорія стала команда «Діти Марії» із с. Нивочин Богородчанського протопресвітеріату, у старшій «Вогонь надії» із селища Перегінське Перегінського протопресвітеріату, серед катехитів сильнішим виявилась команда «Шехіна» із Брошнівського протопресвітеріату.

«Щиро вітаємо переможців, та бажаєм успіху у всеукраїнському рівні, який відбудеться 23 листопада у місті Львів. Окрема подяка усім учасникам та їх катехитам, які взяли участь не тільки в архієпархіальному рівні, але, попередньо здобули перемоги на деканальних рівнях», - сказав голова Катехитичної комісії диякон Василь Качмарський.

Інформаційний центр парафії Зіслання Святого Духа 

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

За матеріалами http://ugcc.if.ua

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ