Івано-Франківські в'язні та пенітенціарії відзначили свято Богоявлення

Свято Богоявлення, яке відзначаємо 19 січня в народі називають ще Водохрещенням. В центрі  свята Богоявлення Господнього подія хрещення Ісуса в Йордані, яку описують всі чотири євангелисти, що підкреслює її важливість. Освячення води, яке вважається невід’ємною частиною цього свята, є таїнственним дійством Церкви, яке має на меті не просто наповнити наші посудини особливою, освяченою водою, але допомагає нам усвідомити значення створеного Богом світу і нашого життя у ньому.

З цієї нагоди о.Василь Сливоцький, в’язничний капелана та сотрудник храму Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ,вул.Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть) відвідав Івано-Франківську установу виконання покарань №12 та відслужив Св. Літургію для засуджених, а також здійснив Чин Великого Йорданського водосвяття разом з о.Віталієм Деркачем для працівників установи. Капелан привітав пенітенціаріїв зі святом Богоявлення та окропив присутніх освяченою водою.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м.Івано-Франківська

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ