Молитовні заходи в Івано-Франківській установі виконання покарань

В Івано-Франківській установі виконання покарань №12 6 та 7 квітня відбулися молитовні заходи для працівників та ув'язнених з нагоди Великого посту, приготування до Великодня, а також празника Благовіщення.

З нагоди Великого посту працівники установи разом з в'язничним капеланом о.Василем Сливоцьким помолилися спільно Хресну дорогу та роздумали над терпіннями Ісуса Христа.  Окрім того, для довічно ув'язнених установи відбулася Служба Божа, яку відслужили в'язничні капелани о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький. Учасниками спільної молитви були також представники спільноти Святого Миколая з парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ м.Івано-Франківська, які регулярно проводять зустрічі з особами, засудженими до довічного позбавлення волі. В'язні мали змогу роздумати над часом Великого посту та приготуванням до Воскресіння Христового. 

У п'ятницю, 7 квітня, з нагоди празника Благовіщення в молитовній каплиці установи відбулася Служба Божа для засуджених. Під час спільної молитви  присутні мали нагоду розважати над значенням події воплочення Сина Божого для спасіння кожного з нас. 

Висловлюємо подяку керівництву установи за сприяння у проведенні молитовних заходів для духовного збагачення працівників установи, а також для опіки над духовними потребами ув'язнених. 

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м.Івано-Франківська

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ