Хочеш комусь дорікнути? Подумай двічі

Іноді любити – означає відпустити ситуацію. Любов покриває багато грхів. 

Буває, що любов веде нас шляхом протистояння і боротьби. Якщо хто-небудь робить щось, що може привести до загибелі, тоді найвеличніший прояв любові – протистояти цій людині.

Але робити це слід, показуючи надію, без гарячковості, без прояву своєї переваги і правоти, але намагаючись привести до покаяння. Головне – не наша перемога, а прослава Бога.

Тут потрібна мудрість і второпність.

Через те, що наші серця повні гніву і гордості, слід бути певним, що наше бажання настановити когось є насправді виявом любові, а не помстою, яку краще довірити Богові.

Ми не покликані імітувати Божий суд над гріхом, тому що судити – Божа справа. Ми покликані бути відблиском  Божої любові і милосердя. Наша відповідь на несправедливість – любов, а не помста. Всі ми завдяки любові – учні Христові.

Мудрість, до якої закликає нас Бог, на рівень вища від мудрості цього світу. Це не означає ігнорувати несправедливість і залишатися осторонь непорозумінь. Це насправді означає, що іноді треба притримати язика за зубами, віддаючи все на Божу волю. Або ж навпаки виступити на захист справедливості.

Але і те, і інше робити з любові. 

Всі ми рано чи пізно станемо перед Богом, але тут, на цьому світі, у нас є можливість допомогти ближньому побачити Бога і пізнати Його.

https://dyvensvit.org

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ