На Прикарпатті розпочалася Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с.Крилос

На Прикарпатті відбувається щорічна дводенна Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в c.Крилос, давнього Галича, столиці Галицько-Волинського князівства. Цьогоріч проща присвячена 30-річчю виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля.

У суботу вранці  розпочався запланований піший хід вірян з Івано-Франківська, Калуша та Бурштина, а також виїзд колони велосипедистів із Голині.  В Івано-Франківську учасники прощі розпочали свій похід після спільної молитви на  Службі Божій в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового, яку очолив о.Юрій Новицький, настоятель собору. Вже традиційно пішу ходу прочан з Івано-Франківська до Крилоса організовує Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У Крилосі на прочан чекає цікава духовна програма, зокрема для молоді з 00:00 до 03:00 год. відбудеться євангелізаційно-мистецька програма за участю відомих виконавців Прикарпаття. 

У неділю, 4 серпня, о 09.00 год., розпочнеться Архієрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Проща проводиться у Стародавньому Галичі, де не тільки багато святих місць, але багато історичних та природніх пам’яток. Всеукраїнська проща до Крилоса є найбільш багатолюдною і найбільш молодіжною в Івано-Франківській області. Детальніше про програму прощі можна дізнатися тут

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ