Учасники пішої ходи до Крилоса зробили зупинку у Ямниці та Тязеві

У суботу, 3 серпня розпочалася щорічна Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (Давній Галич). Триває піший хід з Івано-Франківська, який учасники прощі розпочали після спільної молитви на Службі Божій в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового. По дорозі прочани зупинилися біля храму Св.Миколая в с.Ямниця, де учасників прощі зустрів та звернувся із вітальним словом отець-парох Богдан Курилів. 

Після зупинки в с.Ямниця прочани завітали в с.Тязів, де мали нагоду перепочити та відвідати храм Архистратига Михаїла. Привітав прочан отець-парох Дмитро Кубацький, який поблагословив присутніх на щасливу дорогу. Відтак, піша хода продовжилась в напрямку Крилоса.

Неподалік від Крилоса прочани зробили чергову зупинку на обід. Опісля усі вирушили в дорогу до Крилоса, де на прочан чекає духовна програма впродовж вечора та цілої ночі.

 

Детальніше про програму прощі можна дізнатися тут

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ