Урочистості до Дня захисника України на кафедрі військової підготовки ІФНТУНГу

Давно помічено,  що історія розвивається не лінійно, а по спіралі: минає час і події нової епохи до болю нагадують нам минувшину. Інші люди, інший рівень розвитку цивілізації, але повторюється сценарій одвічного плину життя – боротьба світла і темряви. Так сталося і з Україною. Хіба можна було уявити якихось п’ять років тому, що просто на наших очах оживуть легенди? Але немов із небуття постало українське козацтво, тільки в інших обладунках, змінивши шаблі на автомати; повернулися характерники, тільки під іншим ім’ям – кіборги…

Цей зв’язок поколінь  гостро відчувається в День захисника України, який дуже символічно збігається із Днем українського козацтва й святом Покрова Пресвятої Богородиці. По-особливому відзначили їх в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Кафедра військової підготовки ІФНТУНГ цього разу приймала вітання від працівників Науково-технічної бібліотеки. Тим, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за незалежність, працівники бібліотеки присвятили книжкову виставку «Пам’ять століть, відтворена у слові» й документальне відео про будні АТО. На їхнє вшанування звучали вірші й пісні, а секундомір міряв сумними кроками хвилину мовчання.

В ІФНТУНГ вона дуже особиста для кожного у його великій родині. Адже свободу і гідність нашої країни мужньо виборювали 22 викладачі та працівники університету; 40 студентів заочної форми навчання та весь особовий склад кафедри військової підготовки. Досі озивається болем у серцях гірка втрата – в бою загинули студенти ІФНТУНГ, учасники АТО Тарас Зозуля та Андрій Прошак.

Їхні імена згадали й на урочистостях, які відбулися 11 жовтня, присвячених Дню захисника України, які зібрали разом і студентів-курсантів, і викладачів кафедри військової підготовки. Від імені духовенства усіх присутніх поблагословив   сотрудник храму Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть) о.Василь Сливоцький.

На завершення невеличкий концерт просто неба влаштував Центр культури та дозвілля студентів.

Інформаційний центр парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ

За матеріалами http://nung.edu.ua

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ