В'язні в Івано-Франківську зустріли Різдво Христове

Різдво Христове - велике християнське свято, день народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. З цієї нагоди для ув'язнених Івано-Франківської установи виконаня покарань, що знаходиться на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть) було проведено ряд молитовних заходів.

Розпочалися святкування у четвер, 5 січня із духовної зустрічі та Служби Божої з довічно ув'язненими, яку провели в'язничні капелани о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький разом з учасниками спільноти Святого Миколая. 

В Навечір'я Різдва Христового, 6 січня, для ув’язнених УВП№12 було організовано Святу Вечерю. На початку о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький провели молитву та поблагословили спільну трапезу, яку приготували в'язні. Також для ув’язнених до Святої Вечері було передано Вифлеємський Вогонь Миру. На завершення усі заколядували прославляючи народження Ісуса Христа.

У суботу, 7 січня, з нагоди празника Різдва Христового ув'язнені спільно помолилися Службу Божу, яку відслужив о.Арсен Панчак. Святкову молитву супроводжували своїм співом учасники Апостольства Матері Божої Покровительки доброї смерті з парафії Царя Христа. 

З нагоди празника Собору Пресвятої Богородиці та Св. Йосифа Обручника, 8 січня, для в'язнів відбулася святкова Літургія, яку відслужив о.Василь Сливоцький. 

У день пам'яті Первомученика і архідиякона Стефана, 9 січня, до ув'язнених завітали представники Мирянського Чину Св. Василія Великого з парафії Царя Христа, які не тільки взяли участь у святковій Службі Божій, але й приготували різдявяну програму, адже свято Різдва Христового не можна уявити без урочистих колядок, які звеличують народження Божого Сина. 

Висловлюємо подяку усім волонтерам та спільнотам, які поділилися з в'язнями радістю Різдва Христового, а також керівництву установи за підтримку та сприяння у проведенні молитовних заходів. 

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м. Івано-Франківська

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ