Вертепи з колядою завітали на парафію Зіслання Святого Духа

Щороку ми по-особливому святкуємо Різдво Христове: колядуємо, приносячи близьким та знайомим благу звістку та згадуємо у вертепі історію народження Господа нашого Ісуса Христа.

З цієї нагоди у неділю, 15 січня парафію Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця,105) відвідало одразу два Різдвяні вертепи.

Вперше вірян привітали з Різдвом Христовим юні представники з парафії Вознесіння Господнього УГКЦ м.Івано-Франківська разом з сотрудником цієї парафії о.Андрієм Заліським, які підготували святкову програму з колядками.

Окрім того, діти з катехитичної школи парафії Зіслання Святого Духа разом з Марією Колесніченко (катехитом) також привітали усіх з Різдвяними святами та провели святкову театральну виставу із колядками, прославляли народження маленького Ісуса перевтілившись у традиційні для цього дійства образи трьох царів, пастушка, янголят тощо.  

На завершення настоятель парафії о.Михайло Віхоть подякував учасникам за можливість ще раз пережити народження нашого Спасителя.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м. Івано-Франківська

 

 

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ