У Іспанії пройде кінофестиваль, присвячений Всесвітньому дню молоді

   Починаючи з 29 грудня, в кінотеатрах і університетах Іспанії пройдуть кінопокази, присвячені Всесвітньому дню молоді. Фестиваль молодіжного кіно основною своєю темою заявив релігію, пише aciprensa.
   Серед картин, відібраних до показу, драма Ксавье Бовуа «Про богів і людей», що номінувалася на Оскар, історична стрічка режисера Роланда Жоффе «Там живуть дракони», що розповідає про життя засновника католицької організації «Опус Деї» священика Хосемарії Ескріва, та інші.
   Представляти фільми будуть режисери, актори і інші професіонали, що брали участь в зйомках.
   Дирекція кінофестивалю розуміє, що йде на великий ризик, пропонуючи до перегляду молодим людям фільми на релігійні теми. В той же час творці наполягають на тому, що необхідно розвивати в молоді інтерес до фільмів про ту релігійну традицію, в якій століттями жили їх предки.
   У прес-релізі фестивалю сказано, що завдяки спонсорській допомозі і добровільній роботі людей, що брали участь до підготовки, кінопокази будуть безкоштовними.
   Фестиваль триватиме до серпня 2011 р.
Взято з сайту:http://www.christusimperat.org 

Теги:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ