Чи можна робити закупи в неділю? Гріх, чи ні?

Серед десяти заповідей Божих немає заповіді, яка б конкретно забороняла робити закупи в неділю, але є заповідь про пошанування святого дня, яким є для нас, християн, неділя.

Справа в тому, що це питання, насамперед, мислення. Багато з нас досі думають категоріями гріх чи не гріх. Але Ісус, відкупивши нас, говорить про заповіді любові.

Усі ми маємо право вибору, усі ми вільні.

Я жив два роки у Франції, де багато невіруючих людей. І в неділю усі магазини і ринки там були зачинені. Чому? Бо неділя – це день волі, свободи від праці, від рутини. Французи не роблять закупів у неділю, бо це день відпочинку.

Вільна людина розуміє, що день святий є для того, щоби проявити повагу насамперед до себе – і дати собі відпочити. Прийти на зустріч із Богом, із друзями, відпочити, піти до ресторану, погуляти…

Так, священики, працюють у неділю, але заради того, щоби ми могли бути на Літургії, працює персонал ресторацій, кінотеатрів, однак для того, щоби інші мали можливість відпочити.

Покиньмо мислити юридичними категоріями, пам’ятаймо про свою гідність, даровану нам Богом і цінуймо її.

Адаптація: Тетяни Трачук

https://dyvensvit.org

Теги:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ