Франківчани вийшли на захист життя і сімейних цінностей

   У середу, 23 березня, в Івано-Франківську пройшов Марш за збереження життя і сімейних цінностей, мета якого привернути увагу громадськості до актуальних проблем знищення ненароджених дітей та порушення основ сімейного життя.
Розпочався Марш зі спільної молитви біля храму Різдва Пресвятої Богородиці, яку провели Преосвященний владика Йосафат, єпископ помічник Івано-Франківський, та владика Дмитро Григорак, єпарх Бучацький, спільно з духовенством. Після чого численний люд з транспорантами та банерами пройшов центральними вулицями міста: Чорновола-Сахарова-Коновальця-Мельника. Завершилася хода на Вічевому майдані.
Як розповів організатор ходи, заступник християнського руху за життя, п.Мирослав Возняк, цей захід проводять щоб звернути увагу всіх на проблему узаконеного дітовбивства. «Зараз таку статистику не ведуть, проте ще у радянському союзі офіційно проводилося 1 млн. 200 тис. абортів на рік. І не думаю, що зараз цифри дуже змінилися. Ми повинні стати на захист життя. Є приклад Польщі, Ірландії де офіційно заборонені аборти. Це також проблема всього народу і передусім влади, яка повинна забезпечити гідний рівень життя для одиноких матерів», - пояснив п.Возняк.
"Наша спільна хода - це свідчення нашої подяки Господеві за дар життя", - звернувся владика Йосафат під час всеміського віче, за участі представників влади, духовенства та кількасот містян. «Ми пройшли цим маршем не проти когось, а за збереження життя і традиційну сім'ю», - наголосив він.
Преосвященний владика Димитро Григорак додав: "Якщо хочемо мати майбутнє, то мусимо сповідувати ті ідеали, які нам закладені Творцем".
Висловив свою християнську позицію і міський голова п.Руслан Марцінків. На ході також чисельно були присутні діти, які, хоч можливо й не до кінця усвідомлювали її суть, все ж зробили великий крок задля майбутнього.
Віримо, що й інші міста також приєднаються до такої акції за збереження дару життя та основоположних сімейних цінностей, а українські парламентарі таки приймуть відповідні закони.
Участь у ході взяли також священики-працівники Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ