Мальтійський проект, присвячений Дню молоді

   Від 8 до 13 серпня в Івано-Франківську відбувався пілотний проект, присвячений Дню молоді. Його зініціювала Мальтійська міжнародна молодіжна мережа. Цим проектом молоді мальтійці з дев'яти країн (Албанія, Литви, Польщі, Німеччини Угорщини, Румунії, Словаччини, України та Чехії) привертали увагу людства до сучасних молодіжних проблем, починаючи від браку нормального живого спілкування, що часто є однією з причин молодіжного булінгу.
«Усе більше молодих людей закривається в собі, бо не має кому довіритися, бо часто його/її погляди відрізняються від усталених стереотипів, що одночасно може й одразу стати причиною булінгу. Тому ми вирішили, що цього року святкуватимемо Міжнародний день молоді звертаючи увагу суспільства на проблему «молодіжного булінгу», - кажуть організатори заходу.
За допомогою різноманітних акцій молоді мальтійці не тільки привертали увагу до цих проблем, а й усі разом шукали шляхи їх вирішення. 8-9 серпня на вулицях міста вони провели так званий секретний соціальний експеримент – театралізоване дійство, в якому актори розігрували типову ситуацію з молодіжного булінгу. 10 серпня влаштували живе спілкування з Мальтійським капеланом за межами церкви. «У сучасному онлайн-світі нам дуже часто бракує звичайного нормального людського спілкування, усе рідше ми хочемо відкриватися для когось, а як і приходить таке бажання – то все важче стає знайти людину, яка вміє просто вислухати», – зізнаються молоді люди. Тому мальтійці запропонували один із альтернативних способів вирішення цієї проблем : на вічевому майдані Івано-Франківська стояв Мальтійський намет, де капелан МСД отець Андрій Заліський спілкувався з кожним охочим, - інформує Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії з посиланням на malteser.if.ua
І завершився молодіжний проект 13 серпня підсумковою конференцією в Urban Space. На ній організатори намагалися ще раз звернути увагу на проблему молодіжного булінгу, познайомити з цим явищем, розказати, як із ним боротися і запропонувати шляхи виходу зі складної ситуації. Підсумовували висновки психолог пані Надія та капелан МСД отець Андрій Заліський.
Також на конференції були присутні актори, які щиро поділилися своїми враженнями від участі в соціальному експерименті. Загалом усі дійшли висновку, що такі заходи слід проводити частіше.
www.ugcc.if.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ