Сподіваємося, що ваші страждання закінчаться і ми побачимо мир в Україні, — брат Алоїс

   Настоятель екуменічної спільноти Тезе брат Алоїс розповів CREDO про Паломництво довіри, будування миру та підтримку України.
   — Ми почули чудову новину про те, що Регіональна зустріч молоді Тезе відбудеться в Україні, у Львові. Що спонукало до цього?
— О, це велика радість, на яку ми очікували довгий час. Мати таку можливість зібрати молодих людей у вашій прекрасній країні. Адже нас досі надзвичайно дивує, що багато людей з України сьогодні приїжджають в Тезе, на Європейські зустрічі, долають тисячі кілометрів. Це нелегка дорога. Тому ми приємно вражені, що українська молодь приєднується до цього руху. Крім того, з України прибуває римо-католицька, греко-католицька, православна, протестантська молодь – й усі вони їдуть разом.
   — Ми усі пам`ятаємо, що в Ризі також відбувалась Регіональна зустріч Тезе, а потім Рига вже вітала молодь, як столиця Європейської зустрічі Тезе. Тож чи можемо і ми очікувати, що в найближчому майбутньому Європейська зустріч Тезе відбудеться в Україні, наприклад, у Львові?
   — Що ж, побачимо, побачимо… Зробімо один крок, потім наступний. Поволі, крок за кроком… Радіймо цій можливості об`єднатися. Це допоможе теж нам і людям, що приїдуть у вашу країну, молитися про мир в Україні. Це одна з причин, чому ми хочемо приїхати у вашу країну і показати, що ми з вами у цій складній ситуації, яка досить довго триває.
   — Протягом останніх днів ми слухали про те, як важко живеться людям у Судані, про їхнє бідування і сильну віру. Ми, в Україні, маємо війну. Чи могли б Ви звернутись до українців або ж розповісти про нашу ситуацію молодим людям з інших країн Європи?
   — Ми відчуваємо, що ті, хто приїздить сюди з України, мають глибоку віру і надію. Тож ми сподіваємося, що страждання ваші незабаром закінчаться і ми побачимо мир в Україні. Ми вас в цьому міцно підтримуємо.
   — Який внесок Паломництва довіри у будуванні миру на землі?
   — Гадаю, ці зустрічі допомагають нам відкрити наші серця і будувати передусім мир у власних серцях, адже ми не можемо будувати миру у світі, якщо не будемо зберігати мир у собі. А це зовсім непросто, адже існує багато перешкод. Євангеліє завжди говорить нам, що Господь радіє і хоче ділитися своїм миром з нами. На мою думку, ми це можемо досвідчити головно через гостинність, яку виявляють до молоді приймаючі родини, люди, які не знають цього відчуття. Це величезний крок довіри, миру, порозуміння між країнами, поколіннями та різними Церквами.

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ