Розколяда відбулася на парафії Зіслання Святого Духа

   У неділю, 11 лютого, у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) відбулася Розколяда. Для вірян було організовано справжнє свято окрасою якого стали чудові колядки у виконанні дитячого парафіяльного хору (керівник п.Олександра Безручко) та хору "Аксіос" Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового (керівник п.Божена Куцій) та тріо за участю Любомира, Божени і Лілії. Незабутньою була також різдвяна програма від Заслуженої артистки України Світлани Весни, викладача вокальної школи «Crystal Voice» Галини Рудик і гурту "Наша Файна", а також музичного колективу під керівництвом п.Ігоря Дем'янця (художнього керівника і диригента муніципального хору "Галицькі передзвони"). Окрім того, для усіх присутніх було організовано смачне частування на подвір'ї храму.
В рамках святкування Розколяди Iвано-Франкiвське і Львівське товариства украïнських студентiв-католикiв "Обнова" провели на парафiï благодiйну ярмарку "Врятуймо життя воїна разом!" з метою допомогти важко пораненому воїну АТО Олександру Савчуку (поранення ніг), та воїну Ігорю Лугині (ветеран АТО, який не може ходити, заробляє собі на лікування вишиваючи картини).
Пiд час ярмарки в усiх бажаючих була можливiсть посмакувати доброю випiчкою та запашною кавою або чаєм приготованими товариством "Обнова".
Висловлюємо подяку усім хто долучився до організації та проведення Розколяди і бажаємо, щоб різдвяна радість та Боже благословення супроводжувало Вас впродовж цілого року.


   Інформаційний центр Молодіжної комісії
Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ