Відбулася чергова зустріч школи християнського аніматора

   У неділю, 11 березня, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина вже вшосте у католицькій школі - гімназії ім. св. Василія Великого відбулася чергова зустріч учасників школи християнського аніматора, темою якої стала «Справжній лідер – хто він?».
День розпочався з тренінгу, на тему "Лідерство", спікерами якого були п. Ірина Капраль – психолог-аніматор, та о. Петро Майба – керівник напряму католицького шкільництва комісії у справах освіти та виховання УГКЦ. Доповідачі поділились знаннями, яким повинен бути справжній лідер. "Основною характеристикою лідера не є набір вмінь та навичок, істинний лідер – той, хто віддає себе заради ближнього, якого Господь посилає в цю хвилину"", – саме ці слова стали підсумком тренінгу.
Службу Божу для молоді відслужив священик Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Михайло Віхоть. У своїй проповіді він, зокрема, зазначив:
"Сьогодні, у хрестопокліну неділю, стараймося дивитися на хрест як на велику пам'ятку, яку Ісус лишив для нас. Хрест – це ціна нашого спасіння, це свідчення великої любові до нас".
Трішки розрухатися та помізкувати учасникам школи допомогли Софія Дубовик та Василь Кінах, провівши практичний тренін "Ігрології". Кожен з учасників школи мав нагоду не лише побавитись в захоплюючі ігри, а й навчитись чогось нового, щоби згодом передати це дітям.
Насамкінець гості з національної скаутської організації "Пласт" розповіли про свою діяльність, а також навчили майбутніх аніматорів в'язати різноманітні "скаутські" вузли. Недільний день, 11 березня, завершився спільною подячною молитвою.
Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ