В Івано-Франківську стартував фестиваль Христового міста «Вгору серця»

У суботу, 12 травня,  в Івано-Франківську розпочався ХІ фестиваль Христового міста «Вгору серця», який цього року проходить під гаслом «Слава Ісусу Христу». Організовує його Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківська УГКЦ Кир Володимира (Війтишина) під патронатом міського голови за підтримки багатьох друзів-партнерів.

Сьогоднішній день розпочався вело-автопробігом «Ісус благословляє подорожніх» від храму Богоявлення Господнього (вул. Вовчинецька, 200/а) до храму Вознесіння Господнього (вул. Чорновола, 136/a) з короткою зупинкою біля храму Зіслання Святого Духа (вул. Коновальця, 105), у часі якої усі присутні мали змогу почути євангеліє за подорожніх.

У часі даного пробігу була також зупинка біля Меморіального скверу та освячення каплиці Святого Духа на вул. Миколи Сімкайла, що поруч зі сквером.

Особливістю цьогорічного пробігу було те, що у ньому брав участь духовий оркестр «Слава Ісусу Христу», який зорганізував музикант, митець, художник співорганізатор фестивалю Ярема Стецик.

На завершення велоавтопробігу біля храму Вознесіння Господнього відбулося благословення усіх транспортних засобів та їхніх власників, які брали участь у цьому заході.  

За допомогу в організації пробігу дякуємо патрульним нашого міста, лікарям, які супроводжували колону, та всім, хто брав участь у ньому.   

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ