Прес-конференція з нагоди молитовної ходи за життя і сімейні цінності

У четвер, 3 травня, відбулась прес-конференція щодо проведення Маршу за життя і сімейні цінності за участю релігійних організацій та громадських об’єднань.

Марш проведуть 13 травня о 15:00 годині.

В програмі - народне віче та гала-концерт в рамках фестивалю "Вгору серця".

За словами міського голови Руслана Марцінківа, марш покаже, що ми виступаємо за життя, за християнські цінності.

"Надзвичайно важливо для нас показати наші цінності. 12 міських та районних рад ухвалили рішення за сімейні цінності. Ми їх запросили на марш. Також до нього долучаться різні конфесії", - додав Руслан Марцінків.

Голова ГО "Рух за життя" Ярослав Дубас додав, що мова йде не лише про життя ненароджених дітей, а й про дітей військовослужбовців.

"Ми раді, що такі марші відбуваються по цілій Україні. Зокрема, такий марш відбудеться цієї неділі у Тернополі, потім в Івано-Франківську та в Києві", - каже Дубас.

Представники духовенства закликали вірян долучитися до Маршу.
Участь у прес-конференції взяв також заступник голови Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Михайло Віхоть.

Представники "Руху за життя" вважають, що даний план заходів з реалізації національної стратегії у сфері прав людини до 2020 року є недопустимим. На переконання активістів сім'я - це союз між чоловіком та жінкою, а не між двома людьми, як це пропонується в змінах до законодавства.

Також активісти пропонують прийняти зміни в законодавстві так, як це зробила Польща, де буде прописано, що життя починається в момент зачаття, а не з моменту зародження.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ за матеріалами сайту www.firtka.if.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ