Святкування храмового свята парафією Вознесіння Господнього УГКЦ (фото)

   У четвер, 17 травня 2018 р.Б., парафія Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а (парох - о. Іван Сас), відзначила своє храмове свято.

   Традиційно, напередодні свята у вівторок, 15 травня, на парафії відбувся Чин Соборування – Святе Таїнство на оздоровлення від усяких недуг. Всі чисельні парафіяни і гості парафії, які взяли участь у цій молитві, мали можливість оздоровитися не лише фізично, але й, найперше, духовно, приступивши до Святої Сповіді та прийнявши Святе Причастя в часі Божественної Літургії.

У сам день свята об 11:00 год. була відслужена урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Михайло Білінський, парох парафії Святого Архистратига Михаїла. Співслужили йому: о. Іван Сас, парох парафії Вознесіння Господнього, о. Андрій Заліський, сотрудник даної парафії, о. Михайло Заверчук, декан Донецького пресвітеріату УГКЦ, о. Михайло Михайленко, настоятель парафії Пресвятої Тройці, о. Зеновій Слоїк, адміністратор парафії Богоявлення Господнього, о. Арсен Панчак, сотрудник парафії Зіслання Святого Духа та священик-емерит Василь Шешурак.

    У своєму повчальному слові до присутніх парафіян о. Михайло Білінський наголосив на тому, що ми всі повинні бачачи Христа, який возноситься на небо, жити і працювати так, щоб там бути разом із ним.

Після Божественної Літургії парох парафії о.Іван привітав усіх з храмовим святом, подякував присутнім отцям за спільну молитву, а всіх присутніх парафіян і гостей парафії заохотив активно об’єднуватися навколо Христа в живі парафіяльні спільноти. Також з привітальним словом до присутніх звернувся мер міста п. Руслан Марцінків, який подякував священикам парафії за плідну працю і запевнив у підтримці громади міською владою.

   Завершилося молитовне святкування храмового свята святковим мируванням, освяченням води та благословенням всіх присутніх.

Соборування - вівторок - 15 травня 2018 р.Б.

   Храмове свято - четвер - 17 травня 2018 р.Б.

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ