У Львові пройшов Форуму молодіжних лідерів та душпастрів (фото)

   8-10 червня у Львові пройшов перший в історії України спільний Форум лідерів та душпастирів молоді греко- та римо-католицької Церкви. Три дні молитви, праці, обговорень, палких дискусій, пошуку формату на майбутню працю і відповідей: чого хоче молодь? Що ми як Церква можемо їй дати? Чи маємо опускатись до рівня лише концертів та фестивалів, щоби здобувати популярність? Чи шукати глибини в собі, щоби ця інтелектуальна і духовна глибина і справжня єдність з Богом були нашою справжньою "маркетинговою стратегію".
   На зустрічі також багато говорилось про єдність. Єдність пастирів і молоді, єдність католиків східного обряду та західного як необхідні умови для ефективної праці. Бо без цього все інше - марно, просто концерт і фестиваль, такий як скрізь, тільки під брендом християнства. А молодь відчуває фальш, і гасла без змісту її ранять і відвертають ще більше. Добре, що про це говориться на таких майданчиках!
   Блаженніший Святослав також говорив про те, що молодь сьогодні чи не найбільше потребує в душпастирстві милосердя, справжнього Божого милосердя. А мені страшенно хочеться, щоби ці його слова були почуті, перед усім самою Церквою, священиками і мирянами.
   А ще говорили, що великою спільною помилкою є те, що цей форум відбувається так пізно. Це перша така зустріч за всі роки незалежності України і відновлення церковних структур.

   Автор - Олена Кулигіна - учасник форуму

(Інформацію взято з мережі https://www.facebook.com)

   Також зазначимо, що учасниками форуму від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ були о. Іван Сас - голова Молодіжної комісії, о. Зеновій Слоїк - працівник Молодіжної комісії та Ірина Попович - член молодіжної християнської спільноти "Тезе" м. Івано-Франківська.

Відео конференції -

https://www.facebook.com/tvoyemisto/videos/1985314921543915/

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ