Відбулася проща до святинь Риму

З 29 червня до 5 липня учасники молодіжної організації «Українська молодь - Христові» з м. Галича, а також вчителі, лікарі, представники інших професій здійснили прощу до Риму. Дане паломництво – мрія духівника даної молодіжної спільноти та священика храму Різдва Христового м. Галича о. Володимира Кузюка, який доклав чималих зусиль для здійснення цього наміру.

Близько 70 учасників даної прощі відвідали Відень, Рим, Падову, Венецію. Кожен день супроводжувався Службою Божою, молитвою на вервиці  у намірі за мир в Україні та цілому світі.

Проща була організована спільно з Молодіжною комісією та Паломницьким центром Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (голова і керівник о. Іван Сас). Духовний супровід здійснював працівник даних структур о. Михайло Віхоть. Керівником групи була п. Леся Сова, а допомогу по організації прощі в Італії надав о. Володимир Медвідь (родом із Залукви, який здійснює своє служіння у м. Католіка та Пезаро). Він також був разом з групою у Римі, Падові та Венеції.

Дане паломництво залишиться у пам’яті кожного, хто взяв у ньому участь, та дасть добрі плоди для всіх його учасників та тих, з ким вони ділитимуться пережитим.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ