Урочистості з нагоди дня Св. Пантелеймона в державній установі "Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області"

У четвер, 9 серпня, у день святого великомученика Пантелеймона у лікарняній каплиці державної установи "Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області" (м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 11) відбулися урочистості з нагоди храмового празника. Розпочалося святкування Службою Божою, яку очолив о.Ярослав Тимішак, духівник Івано-Франківської Духовної семінарії у співслужінні ректора Івано-Франківської Духовної семінарії о. Олеся Будзяка, о.Андрія Заліського, сотрудника храму Вознесіння Господнього УГКЦ м.Івано-Франківська, священиків храму Зіслання Святого Духа УГКЦ м. Івано-Франківськ, які духовно опікуються даною установою: о.Михайла Віхотя (адміністратора парафії), а також о.Олексія Саранчука, о.Арсена Панчака та о. Василя Сливоцького. У своїй проповіді о.Ярослав звернувся до присутніх з повчальним словом про життя святого великомученика Пантелеймона. Після Служби Божої відбулося мировання, а згодом на подвір'ї лікарні було проведено чин освячення води та святковий концерт за участю семінаристів Івано-Франківської Духовної семінарії, учасників гурту "Путь". Складаємо вдячність начальнику даної медичної установи п. Івану Гуцуляку за його християнську позицію і відкритість для духовних справ.

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 
Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ