Відбулася проща учасників АТО до Меджугор'є (фото)

   У період з 24 по 31 серпня 2018 р. Б. Паломницьким центром спільно з Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ була проведена проща учасників АТО до Меджугор'є. Даний захід був організований за сприяння Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради. В прощі взяли участь воїни АТО, волонтери, капелани та їх родини. Керівниками групи були Голова Молодіжної комісії отець Іван Сас та працівник комісії о.Зеновій Слоїк.

   Подорож складалася з декількох етапів. Найважливішим моментом заходу була спільна духовно-молитовна програма. Вона містила в собі щоденні Божественні Літургії, молитви на вервиці на горі Подбордо, розважання над Хресною Дорогою Ісуса Христа на горі Крижавіц, а також спільні духовні вечірні розважання. Особливим наміренням прочан було випросити у Бога дар миру для нашої Батьківщини України та ласки зцілення для всіх постраждалих внослідок війни.

   Другою частиною подорожі була можливість відпочити на узбережжі Адріатичного моря в Хорватії. Цей етап прощі дозволив нашим прочанам трохи відпочити в дружній компанії, а також по-особливому пережити Божу любов до кожного.

   Повертаючись додому, кожен з учасників мав змогу поділитися своїми пережиттями в часі прощі та зробити добрі постанови на майбутнє.

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ