Волонтери Мальтійської Служби Допомоги Івано-Франківська їдуть з допомогою на Схід України

   Сьогодні, 13 вересня, волонтери Мальтійської Служби Допомоги Івано-Франківська вирушають на Схід України, щоб доправити туди гуманітарну допомогу. А саме: в м. Маріуполь везуть автомобіль швидкої допомоги, яка буде служити для потреб військового госпіталя, та польову кухню для потреб волонтерів. А в м. Южноукраїнськ везуть рятувальний причіп, щоб передати його місцевим колегам-рятувальникам.

   На щасливу дорогу мальтійців благословив правлячий Архієрей Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ преосвященніший владика Кир Володимир (Війтишин) у співслужінні з мальтійським капеланом о. Андрієм Заліським, який є священиком Молодіної комісії Архієпархії. У своєму слові Кир Володимир подякував волонтерам за їх служіння і побажав, щоб дух волотерства, як вияв любові до ближнього, ніколи не згасав у їх серцях.

   Після молитви і короткого слова владика поблагословив освяченою володю техніку та всіх мальтійців.

   Зазначимо, що дане обладнання було придбане Мальтійською Службою Допомоги в Івано-Франківську спільно з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ за підтримки і допомоги колег з Німеччини.

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ