Молодіжні молитовні чування на парафії Вознесіння Господнього (фото)

   У п’ятницю, 30 листопада, молодіжна спільнота “МЕТАНОЯ” парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а (парох – о. Іван Сас), провела молодіжні молитовні чування у парафіяльному храмі. У заході взяла участь парафіяльна молодь, а також молодіжні християнські спільноти: “Тезе”, що діє при парафії Зіслання Святого Духа м. Івано-Франківська, та “Агіос” - парафії Матері Божої Неустанної Помочі отців-редемптористів. Основна тема чувань – віднайдення і усвідомлення власного покликання.

   Програма складалася з декількох етапів. Спершу була спільна молитва Божественної Літургії, яку очолив сотрудник парафії о. Андрій Заліський. Опісля парафіяльна молодіжна спільнота провела духовну програму, в часі якої молитви-роздуми поєднувалися з духовними піснями. До цієї частини програми долучилася своїм чудовим співом вокальна формація “Просто неба”.

   По завершенні духовно-пісенної частини брат-семінарист Іван Зубрицький провів коротку конференцію на тему Передріздвяного посту: як найкраще його провести.

   Опісля всі учасники чувань з храму перейшли в приміщення парафіяльного Катехитичного центру, де переглянули короткометражний фільм “Доторкнись і побач”.

   Завершився захід частуванням усіх присітніх чаєм з печивом, під час якого відбулося ділення учасників своїми враження від почутого та побаченого. Парох парафії о. Іван Сас висловив слова щирої вдячності усім, хто організував та взяв участь у даних молитовних чуваннях. Також священик висловив бажання, щоб такі заходи були ще однією доброю традицією в житті парафії.

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ