Тесля-любитель планує подорож на створеній самотужки точній копії Ноєвого ковчега

Тесля-любитель з Нідерландів Йохан Хейберс разом з помічниками відтворив Ноїв ковчег, слідуючи опису судна в Біблії, і тепер має намір відправитися на ньому в Ізраїль.

За даними видання, будівництво корабля зайняло у чоловіка цілих чотири роки. Хейберс зазначив, що витратив на будівництво судна $ 5 млн. Серед його помічників були м’ясник, перукар і шкільний учитель. Ніхто з них не мав досвіду в суднобудуванні, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на британську газету The Sun.

Чоловік упевнений, що це точна копія біблійного ковчега. Усередині судна розміщені макети тварин, які, згідно з Біблією, повинні були врятуватися під час Всесвітнього потопу. Також наголошується, що ковчег досить безпечний для подорожі до Ізраїлю.

Але плани Йохана можуть бути порушені, так як невідомо, чи пропустить влада Голландії саморобне судно через кордон. На даний момент ковчег рухається до кордону по місцевих річках.

www.dyvensvit.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ