Собор Пресвятої Богородиці і святого Йосифа обручника

   У східній церковній традиції утвердився такий звичай, що наступного дня після великих Господських і Богородичних свят, Церква вшановує осіб, тісно зв’язаних з даним святом. Так у наступний день після Різдва Христового церква святкує Собор Пресвятої Богородиці і святого Йосифа обручника, вшановує Пресвяту Родину, осіб, котрі були найближче зв’язані з Ісусом Христом на землі. Вшанування осіб Пресвятої Родини Марії і Йосифа має важливе духовне значення для глибшого розуміння Різдвяних свят. Воно вказує на родинний характер Таїнства Різдва Христового, бо Христос прийшов на землю, народився у людському тілі, не лише для того, щоб об’явити людині правдивий образ Бога, звільнити людину з неволі гріха, а щоб наново з’єднати людину з Богом, повернути її до Божої спільноти, вчинити її дитиною Божою.
   Подібно кожна спільнота, сім’я, родина має стати такою малою Божою родиною, де б в центрі був і жив Христос. Життя членів сім’ї повинно нагадувати Божу родину, Святу Трійцю, де всіх її членів об’єднує любов, щоб всі стосунки в сім’ї будувалися на основі любові до Бога. Дух любові у людських стосунках свідчить про те, що там дійсно народився і живе Христос. Бо там, де є любов, там є Бог. „Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому” (1 Ів. 4, 16).
   http://www.cssr.lviv.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ