13 грудня відбудеться проща до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового

Проща відбувається щорічно на честь Блаженних новомучеників Івано-Франківських Івана Слезюка, Симеона Лукача та Григорія Хомишина.

У п’ятницю, 13 грудня, в Івано-Франківську відбудеться традиційна проща вірних Івано-Франківської Архієпархії до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового. Вона відбувається в свято апостола Андрія Первозванного та чергову річницю заснування Івано-Франківської Митрополії УГКЦ.

Архієрейську Божественну Літургію очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Вона розпочнеться об 11:00 год.

Під час прощі будуть виставлені мощі та ікони Блаженних для їх прилюдного почитання. Окрім того, можна буде отримати повний відпуст згідно звичайних умов (Таїнства Сповіді, Пресвятої Євхаристії і молитва в наміренні Святішого Отця).

Окрім того, в 16:00 год. в приміщенні Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка відбудеться урочиста академія «З Богом у серці», присвячена 30-літтю легалізації Української Греко-Католицької Церкви.

Пригадуємо, що в цьому році минає 8-ма річниця від дня, коли 13 грудня 2011 р. Б. Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав підніс Івано-Франківську єпархію до гідності Архієпархії та Митрополії і ввів на престол її першого митрополита — владику Володимира Війтишина. Варто зауважити, що територіально Івано-Франківська митрополія є найбільшою митрополією в Західній Україні, адже в її юрисдикцію входять дві області — Івано-Франківська та Чернівецька, та другою за територією після Київської митрополії УГКЦ.

http://ugcc.if.ua/novyny

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ