7 країн за 9 днів: електромобіль Kia e-Niro вдарив автопробігом по глобальному потеплінню

Корейський автовиробник Kia представив делегатам 24-ї Конференції ООН з питань клімату доповідь про важливість переходу на транспорт, який дозволяє знизити рівень впливу на навколишнє середовище.

Доповідь компанії була складена за підсумками поїздки на повністю електричному кросовері e-Niro на відстань в 3 741 кілометр.

Автомобіль подолав шлях від Лісабона до польського Катовіце і продемонстрував усі переваги транспорту з нульовими викидами.

Kia e-Niro перебував у дорозі дев'ять днів – він перетнув сім країн і 14 міст: Мадрид, Віторія-Гастейс, Сан-Себастьян, Бордо, Тур, Париж, Брюссель, Неймеген, Ессен, Дортмунд, Берлін, Дрезден, Вроцлав і Катовіце. З Лісабона авто виїхало 3 грудня, а в Катовіце прибуло 11 грудня.

Під час перебування в різних містах команда Kia зустрічалася з політиками, щоб продемонструвати електричну мобільність і привернути увагу до проблеми шкідливих викидів в атмосферу.

Поїздку організувала португальська організація Get2C, яка займається питаннями зміни клімату, енергетичних і вуглецевих ринків. Також до проекту приєдналися Kia Motors і міська рада Лісабона. Ініціатива була спрямована на підвищення обізнаності про потенціал електричної мобільності і можливе скорочення викидів CO2.

Варто відзначити, що за кермом e-Niro перебував представник компанії Get2C Луї Коста. Також з ним в поїздку відправилися два журналіста.

Викиди автомобіля CO2 під час поїздки можна було відстежувати в режимі реального часу. За даними команди розробників, непрямі викиди електромобіля (пов'язані з виробництвом електроенергії) склали 154 кг, що на 74% менше в порівнянні з викидами автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння.

Середнє споживання електроенергії автомобілем склало 17 кВт / 100 км, середня швидкість – 71 км/ч. За всю поїздку автомобіль заряджали в цілому 54,5 години – 15 годин в денний час і 39,5 годин в нічний час.

«COP by Electric Car – це незалежний проект, спрямований на підвищення поінформованості громадськості про ризики і проблеми, пов'язані зі зміною клімату ... Керувати e-Niro було легко, зручно і приємно – найбільші обмеження, з якими ми зіткнулися, були пов'язані з неадекватною мережею платежів і відсутністю штекерів», – поділився враженнями Коста.

https://www.ecoburougcc.org.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ