Червоні бандани до Всесвітнього Дня Молоді нагадують про любов мучеників

fernandez_0.jpg

   В єпархії іспанського міста Кордоба учасникам Всесвітнього Дня Молоді роздають червоні бандани. Єпископ Деметріо Фернандес Гонзалес пояснює, що ці бандани нагадують про жертву християнських мучеників.
   Він також розповідає, що «для християн, впродовж їх 2000-літньої історії, червоний колір означає кров мучеників, він є кольором Святого Духа».
   «Цей колір не є червоним кольором марксистської революції, яка виявилась гучним провалом, і не кольором нігілізму Ніцше, який ні до чого не привів. І він, тим більше, не символізує сексуальну революцію Фрейда та його послідовників, яка робить людей рабами сексу» - зазначив єпископ.
   Навпаки, «червоний колір бандан, які ми роздаємо нашій молоді, репрезентує християнську любов, яка побудувала історію на основі Ісуса Христа» - пояснив він.
   19 лютого тисячі молодих людей зібралися в м. Кордоба, щоб приготуватися до ВДМ, беручи участь в концертах та літургії. Захід мав на меті заохотити молодь «змінити їх життя, наблизитись до Ісуса Христа, жити в стані ласки, а також віднайти чистоту душі, приступаючи до таїнства примирення» - розповів єпископ Фернандес.
   «Майбутнє Церкви і нашого суспільства – в цій молоді» - підсумував він.
   www.news.christusimperat.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ