Для студентів ІФДС розпочався ознайомчий курс пенітенціарного служіння

З 9 жовтня студенти 6 курсу Івано-Франківської Духовної семінарії УГКЦ беруть участь в «Ознайомчому курсі пенітенціарного служіння для семінаристів». З благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава цей курс був розроблений Департаментом Патріаршої Курії УГКЦ з душпастирства силових структур України та став частиною великого пасторального проекту.

За сприяння ректорату Івано-Франківської Духовної семінарії, зокрема отця-ректора Романа Микієвича, семінаристи-випускники братимуть участь у проекті протягом першого семестру 2019/2020 навчального року. Програма курсу передбачає як практичні заходи, так і теоретичні заняття.

В рамках курсу для семінаристів вже була організована зустріч із заступником начальника Івано-Франківської установи виконання покарань (№12) із соціально-виховної та психологічної роботи Іваном Гуриком, який розповів  про життя ув’язнених та відповів на запитання, які цікавили присутніх.
У супроводі в`язничних душпастирів о.Арсена Панчака та о.Василя Сливоцького семінаристи також відвідають Івано-Франківську установу виконання покарань №12, візьмуть участь у Св. Літургії в молитовній каплиці установи та поспілкуються з ув’язненими.
В рамках програми майбутні душпастирі матимуть нагоду ознайомитися з історією християнської проповіді у в`язницях та основами пастирської опіки в пенітенціарній системі, а також послухають лекції про різні види пенітенціарних установ та про дотримання прав людини в ув`язненні.
Сподіваємося, що «Ознайомчий курс пенітенціарного служіння для семінаристів» сприятиме глибшому усвідомленню покликання Церкви до особливого служіння милосердя в місцях несвободи.

 

 Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ