Духовні вправи для членів Мальтійської Служби Допомоги

   З 4 по 6 березня молодь Мальтійської Служби Допомоги взяла участь у Духовних вправах за методом св. Ігнатія Лойоли.
   Духовні вправи відбувались у чоловічому та жіночому монастирях чернечої родини Воплоченого Слова, що в Крихівцях, а проповідували для мальтійців отці згромадження - Йосафат Бойко та Софрон Зелінський.
   «Так як прогулянка чи біг є вправами для тіла, так усі способи підготовки душі, щоб вона могла позбутися усіх невпорядкованих прив’язаностей, і, позбувшись, могла шукати і наслідувати Божу волю у своєму житті, називаються Духовними вправами».
   Духовні вправи для мальтійців мали на меті допомогти молоді через глибше пізнання самих себе, Бога та Його волі щодо нас належно вступити в час Великого посту, який готує нас до найбільшого таїнства в житті кожної людини – спасенної жертви відкуплення всього людства Господом нашим Ісусом Христом.
   Водночас, перебування в монастирі молодих мальтійців стало доброю нагодою для ближчого знайомства з монахами і монахинями, їх покликанням, харизмою та щоденним подвигом. Таке безпосереднє пізнання молоддю чернечого життя особливо актуальне у цей рік, проголошений нашою Церквою роком богопосвяченого життя.
   www.malteser.if.ua
dukhovni vpravy dlja maltijciv_0.JPG

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ