Дитячий табір "Канікули з Богом - 2022" на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ

   З 22 по 28 серпня 2022 року Божого на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що в м. Івано-Франківську, по вул. Чорновола, 136а (парох - о. Іван Сас) був проведений дитячо-молодіжний табір "Канікули з Богом - 2022". Цей табір вже став доброю традицією в житті парафії, на яку очікують діти парафії цілий рік. І цей рік, попри всі випробування воєнного часу, не став виключенням. Участь у парафіяльному таборі взяло понад 60 дітей.

   Кожен день табору розпочинався спільною молитвою Божественної Літургії за Україну. На богослужіння діти мали змогу зустрітися з живим Ісусом через Святу Сповідь, Святе Причастя та проповідь священика. Після молитви діти мали катехитичні науки, яку проводили катехити парафії та аніматори табору. Треба відзначити, що аніматорами, які взяли на себе основний тягар в праці з дітками, були учасники молодіжної парафіяльної спільноти ”Метаноя”. В часі катехизації учасників табору знайомили з життям та служінням певних святих. Зокрема: Іван Боско – святий-вчитель, Пантелеймон Цілитель - святий-лікар, Жанна д’Арк – свята-воїн, Мати Тереза – свята-волонтер та отець Піо – святий-священник.

   Далі в програмі табору були різноманітні банси, ігри, естафети, гуртки, вікторини та інше.

   Завершувався таборовий день завжди спільною молитвою та подякою за Україну й цікаво проведений час на таборі.

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ