Хресна дорога для людей «золотого віку» у відпочинковому таборі «Лімниця»

В Івано-Франківську організували табір для літніх людей на базі муніципального ЛОК "Лімниця", що у селі Вістова Калуського району.

Вже не вперше містяни пенсійного віку можуть оздоровитися в таборі "Лімниця". Цікаві пізнавально-розважальні програми, щире спілкування роблять кожен день перебування в таборі незабутнім. Цими днями у відпочинковому таборі «Лімниця» продовжують оздоровлюватися люди «золотого віку». Оскільки зараз ми перебуваємо у часі Великого посту, то, відповідно, і цей відпочинок включає в себе духовне збагачення. Тому 10 квітня для відпочивальників «золотого віку» відбулася Хресна дорога, яку провів о.Арсен Панчак, працівник Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Хресна дорога – це час молитви та покаяння, що спонукають до глибоких роздумів над терпінням Ісуса Христа, яка єднає всіх вірян у мирі та любові. На закінчення Хресної дороги о. Арсен уділив всім присутнім Боже благословення і побажав гідно підготуватися до світлого празника Воскресіння Христового. 

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ