Хресна Дорога в с. Богородичин

   У п’ятницю, 18 березня, у с. Богородичин Коломийського району (парох о. Анатолій Козак) за підтримки Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ відбулася Хресна Дорога за участю гурту «Надія», до складу якого входять випускники Івано-Франківської Духовної семінарії.
Роздуми про страсті Христові під супровід відповідної музики спонукали всіх присутніх у храмі задуматися над жертвою Христа, Який віддав своє життя за кожного.
   Після закінчення Хресної Дороги учасник гурту і працівник Молодіжної комісії диякон Михайло Віхоть у своїй проповіді наголосив на важливості Великого Посту як часу призадуми над своїм життям, а також підкреслив цінність Святої Тайни Сповіді для примирення з Богом.
   Згодом парох храму о. Анатолій Козак подякував учасникам гурту за їхній приїзд на парафію і висловив надію, що перебування у храмі нікого не залишило байдужим.
   Після цього відбулося заснування братства імені Святого Нестора. До нової християнської спільноти можуть вступати особи будь-якого віку чи стану, але основоположною ціллю братства є пропагування здорового способу життя для осіб молодого віку.
   Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ
DSC01283.JPGDSC01286.JPG

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ