Масштабним гала-концертом завершився ХІІ фестиваль «Вгору серця»

Хедлайнерами гала-концерту став молодіжний театр «GLORIA» (м. Дрогобич), які разом з оркестром представили виставу на ходулях «Гуцулія».

У неділю, 12 травня, гала-концертом на Вічевому майдані завершився ХІІ фестиваль Христового міста "Вгору серця", який вже став доброю традицією для усіх мешканців і гостей. Благословив учасників концерту Владика Йосафат Мощич, Єпарх Чернівецький, а також з привітальним словом звернувся міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків.

Протягом двох днів в рамках фестивалю пройшли ряд заходів, які не залишили байдужими нікого.

Фестиваль засвідчує, що місто Івано-Франківськ є Христовим містом, що у ньому живуть правдиві християни, для яких віра є даром, яким треба ділитися з іншими.

Так, у суботу, 11 травня, фестиваль стартував з молитовного авто-мото-велопробігу вулицями міста “Ісус благословляє подорожніх” одночасно з пробігом в різних мікрорайонах міста.

Опісля ж в Палаці Потоцьких відбувся справжнісінький «Фестиваль родини». Спершу тут відбулась виставка ретроавтомобілів, а опісля кожен охочий міг взяти участь у незвичній арт-терапії - покидати фарбами на підготовлену стіну, на котрій згодом з'явиться мудрий вислів.

Далі була нічна програма. В рамках фестивалю відбувся й виступ знаменитого гурту “Пенсія”. Гурт разом з усіма охочими франківцями запалювали у палаці Потоцьких. Також під час нічної програми виступали такі гурти як "Глорія", "YakMaBand", "Кайрос", "Popry Vse", хор Святої Терези та "Canticum Novum". А з 22:00 год. завершився цей день молитовною нічною програмою.

Гала-концерт вже традиційно пройшов на Вічевому майдані. Його родзинкою став виступ молодіжного театру «GLORIA» (м. Дрогобич), які разом з оркестром представили виставу на ходулях «Гуцулія».

Також, серед виконавців були Галина Баранкевич, дует «Amelika i Momin» (Галина Рудик і Momin Raouf), Ольга Височанська, дует «П'ятий океан», Оксана Романюк, заслужена артистка України Світлана Весна.

На завершення фестивалю до присутніх звернувся голова Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Михайло Віхоть, який подякував Богові за ці дні, в яких мали можливість свідчити, що наше місто є Христовим. Також усі разом заспівали пасхальний гімн «Христос воскрес» та отримали благословення від присутніх на сцені священиків Молодіжної комісії.

Додамо, що фестиваль «Вгору серця» щорічно організовує Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Митрополита Володимира Війтишина.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ за матеріалами сайту www.ugcc.if.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ