Молитовна зустріч з довічно ув’язненими

У четвер, 27 лютого, в Івано-Франківській установі виконання покарань №12, що знаходиться на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть) відбулася молитовна зустріч з довічно ув’язненими.

Розпочалася зустріч зі Служби Божої, яку відслужили в’язничні душпастирі та сотрудники парафії Зіслання Святого Духа  о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький. 

Метою зустрічі було заохотити усіх присутніх духовно підготуватися до часу Великого посту. З цієї нагоди багато ув'язнених виявили бажання покаятися та приступили до Св.Тайн Сповіді і Святого Причастя.

Після спільної молитви за солодким частування в'язні, волонтери та душпастирі  поділилися своїми думками щодо Великого посту. Священники пригадали присутнім про головну настанову Євангелія, з якою маємо вирушати у Великий піст: «Коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам» (Мт. 6:14). Саме через прощення відкривається духовна перспектива посту, його покликання: реалізувати наш талант творити добро ближньому, властивий кожній людині як визначальна частина дару подібности Богові.

Висловлюємо подяку керівництву установи за постійну підтримку та сприяння у проведенні молитовних заходів для в'язнів.

 

Інформаційний центр Молодіжної комісії 

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ 

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ