Молитовні чування на парафії Вознесіння Господнього (фото)

   У середу, 17 червня, у навечір'я свята Пресвятої Євхаристії на парафії Вознесіння Господнього, що в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а, відбулися молитовні чування. Їх очолив парох парафії протоієрей Іван Сас. Йому допомагали сотрудник парафії о. Андрій Заліський та запрошені священники о. Мирослав Татумиряк і о. Назар Мицко. Своїм співом духовний захід супроводжували учасники вокальної формації “Просто Неба”.

   Чування розпочалися о 20:00 год. молитвою Великої Вечірньої з Литією, під час якої усі бажаючі могли приступити до Святої Тайни Покаяння. Опісля було урочисто відслужено Божественну Літургію. Сотрудник парафії о. Андрій виголосив духовну науку на тему: “Свята Євхаристія у житті Церкви та кожного християнина”. По завершенні Літургії було урочисто виставлено Освячені Дари на престіл для молитовного почитання та біля них відслужено Суплікацію.

   Далі в програмі чувань була спільна молитва на вервиці та духовна наука від о. Назара Мицка про Євхаристійні чуда.

   Завершальним етапом молитовних чувань стала Адорація – молитовне почитання Євхаристійного Христа у поєднанні з духовними піснями.

   Приємно відзначити, що парафіяни досить активно відгукнулися на запрошення та долучилися до молитовних чувань. Враховуючи канантинні вимоги, не всі парафіяни перебували у храмі на чуваннях. Багато парафіян молилися на подвір'ї храму. А також чимало долучилися до молитов через онлайн трансляцію.

   Завершився духовний захід після опівночі. Але учасники мали велику радість від його проведення і, попри пізню годину, не спішили йти додому. Усі висловлювали слова вдячності Богу за Його велику любов до нас.

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ