Молитва за абортованих дітей

   Згідно постанови синоду єпископів УГКЦ друга субота Великого Посту є присвячена пам’яті невинно вбитих в лоні матері дітей. 19 березня семінарійна спільнота на чолі з ректором Івано-Франківської Духовної Семінарії прот. Олександром Левицьким та духівниками молились спільно на Святій Літургії за абортованих дітей та за просвічення тих матерів, які допустились цього важкого гріха.
   Після Літургії викладач біоетики Івано-Франківської Теологічної Академії о. ліц. Руслан П’яста довів до відома семінарійної спільноти послання Адміністратора нашої Церкви владики Ігоря Возняка, який закликає всіх молитись не тільки за абортованих дітей, але й засилати свої молитви до Бога за дар просвічення та усвідомлення важкості аборту як свідомого та добровільного вбивства для тих осіб, які прямо його здійснюють або мають до цього якесь відношення. Важливо усвідомити, що не тільки жінка винна у скоєнні аборту, але й її найближче оточення, рідня, суспільство, які в більшості випадків створюють для жінки моральний тиск, який і спонукає її до того. Отець Руслан навів жахливу статистику абортів. Тільки за офіційними даними МОЗ України за 2010 рік в Україні було здійснено майже 200 тисяч абортів.
   Отець Руслан закликав всю семінарійну спільноту протягом Великого Посту молитись і за тих жінок, які стоять перед вибором зберегти чи знищити новозачате життя, та за нашу державу, щоб вона не допускала до скоєння абортів.
   Андрій Яцишин
   Інформаційний центр ІФДС
19.03.11.jpg

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ