Митрополит Володимир зустрівся зі священниками, які навчаються на курсі МАПа (молодіжний апостолят парафії)

У вівторок, 8 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир (Війтишин) зустрівся зі священниками, які навчаються на  курсі МАПа (молодіжний апостолят парафії). Близько 30-ти душпастирів з різних єпархій та екзархатів беруть участь у цьому навчанні.

Метою курсу є надати священникам сучасні практичні знання про душпастирство молоді та про новітні методи, які можна в ньому задіяти, а також створити спільноту священників, зацікавлених у душпастирстві молоді, які могли би ділитися між собою знаннями, досвідом та напрацюваннями.

Від Івано-Франківської Архієпархії на курсі навчаються працівник Молодіжної комісії о. Андрій Заліський та відповідальний за працю з молоддю у Болехівському деканаті о. Василь Бурій.

Навчання складається з шести модулів, які тривають по кілька днів у різних містах. Зокрема, з 7 до 11 жовтня черговий модуль відбувається в Івано-Франківську на базі монастиря отців редемптористисів.

Зустріч Митрополита Володимира зі священниками була організована Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У своєму привітальному слові Владика наголосив на тому, що подібні навчання є потрібними і корисними, адже сучасна молода людина має багато труднощів, і потрібно співпрацювати, щоб могти їх долати.

Після цього учасники курсу могли поспілкуватися з Митрополитом.

Разом з Владикою участь у зустрічі взяв також голова Молодіжної комісії о. Михайло Віхоть та працівник комісії о. Зеновій Слоїк.

Детальніше про курс МАПа можна дізнатися за посиланням https://mapa.dyvensvit.org/program.htm, а також завітавши у четвер, 10 жовтня, об 11:00 год. на зустріч, на якій організатори навчання зможуть поділитися своїм досвідом та відповісти на запитання. Відбудеться зустріч в аудиторії на першому поверсі Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого (вул. Софрона Мудрого, 22).

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ