На відомій трасі з мотокросу навчатимуть волонтерів СДМ

   Comisariado Europeo del Automovil, іспанська автомобільна асоціація і Світовий День Молоді об'єднали свої зусилля, щоб зробити цю літню подію безпечною для всіх волонтерів, завданням яких буде керувати автомобілем.
   CEA запропонує волонтерам два типи курсів. Один буде зосереджений на ефективному керуванні автомобілем. Завдяки йому волонтерів ознайомлять із методами скорочення викидів. Другий курс буде зосереджений на безпечному керуванні автомобілем і навчатиме волонтерів як уникнути зіткнень. Цей курс буде проходити на іподромі Jerez Racetrack - відомій трасі з мотокросу в районі Andalucia, Іспанія.
   Nuria Alonso Martinez, директор зв'язку CEA говорить, що багато молодих людей отримують водійські права, але вони ніколи не отримують інструкції щодо того, як безпечно керувати автомобілем. "Там буде багато волонтерів, які візьмуть участь в СДМ, водіїв, які керуватимуть автомобілем, виконуючи частину своєї роботи. Ми хочемо звести до мінімуму шанси нещасних випадків, які заважатимуть нам радіти цій події".
   Волонтери Світового Дня Молоді, завданням яких буде керувати автомобілем, нестимуть відповідальність за перевезення єпископів на їхні місця катехизації, транспортування учасників з обмеженими фізичними можливостями, а також допомагатимуть іншими волонтерами зайняти їхні посади.
   www.dyvensvit.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ