Не хочу молитися. Що робити?

Говорячи про молитву, часом тяжко зрозуміти, чим вона є. Це спонтанна зустріч із Богом, коли розповідаємо про свої переживання, чи вона впорядкована — укладена в молитвословах, літургіях? Чим є молитва?

З однієї сторони важливо, щоб молитва була спонтанна. Бо тоді ми перед Богом відкриваємо все те, чим живемо, що переживаємо, що нас у цю мить зачіпає. А з іншої сторони, якщо подивитися правді у вічі, то таких спонтанностей у нашому житті не так й багато. Це велика ласка і дар Божий.

Та є моменти в нашому житті, коли нам не дуже хочеться молитися, коли нам не дуже хочеться бути з Богом. Це показує, наскільки ми є зматеріалізовані. Бо не хочемо бути духовно з ним. Тому в молитві важлива регулярність і практика, зусилля і старання, які маємо прикладати. В будь-якій ділянці життя.

Коли хочемо чогось досягнути, то маємо регулярно над цим працювати. Важливо, щоб ми докладали зусилля і в молитві. Адже це також — праця. Святі отці казали що молитися — це проливати кров.

Один із елементів молитви — це певна регулярність. Тож, щоб здобути досвід духовного життя, мусимо прикладати старання і зусилля, щоб проводити час із Богом.

https://dyvensvit.org

 

 

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ