Неділя Божого Милосердя та День матері в УВП №12

Пенітенціарії та в’язні в Івано-Франківській установі виконання покарань №12 відзначили Неділю Божого Милосердя та День матері.

У неділю, 9 травня про Свято Божого Милосердя роздумали в’язні, які відвідали Святу Літургію у молитовній каплиці установи. Саме тут у святилищі знаходиться великий образ Божого Милосердя, який щороку в цей день вшановують засуджені.

Також молитовна зустріч відбулася з персоналом установи у вівторок, 11 травня. Разом з капеланами установи о.Арсеном  Панчаком та о.Василем Сливоцьким (сотрудниками храму Зіслання Святого Духа УГКЦ м.Івано-Франківська), пенітенціарії помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці та послухали духовну науку про Боже Милосердя, зокрема як поєднати у своєму розумінні поняття справедливості та милосердя, наслідуючи Отця Небесного, особливо коли йдеться про виконання покарань.

Окрім того, священники поділилися з присутніми роздумами про вшанування Дня Матері через конкретні вчинки любові, а також розповіли про важливість молитви до нашої Небесної Матері, адже у християнській традиції саме травень є місяцем, присвяченим Богородиці.  

Висловлюємо подяку керівництву установи за сприяння у здійсненні душпастирської опіки, як для ув’язнених так і для пенітенціаріїв.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ