Офіційно стартував сайт Бюро УГКЦ з питань екології

   7 березня офіційно стартував сайт Бюро УГКЦ з питань екології під назвою “Відповідальність за створіння”, який попередньо, майже місяць, працював у тестовому режимі і вже встиг викликати зацікавлення користувачів Інтернету.
   Відповідальність за створіння – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би сприяв формуванню свідомості відповідальності за створений Богом світ, а також пропонував інформацію про шляхи її здійснення у повсякденному житті кожної людини.
   На наших сторінках ви зможете ознайомитися із екологічним вченням християнських Церков; дізнатися про актуальні ініціативи природоохоронного спрямування в житті Церкви; знайти матеріали для екологічної катехизи, молитви за збереження Божого створіння – природи та спеціальні богослужіння; а також отримати інформацію про те, яким може і має бути наш щоденний особистий практичний внесок в охорону та збереження довкілля.
   Духовенство зможе знайти тут корисні матеріали, рекомендації та поради для плекання екологічної відповідальності християн у пасторальному служінні, а особливо під час катехизації та євангелізації, сакраментально-літургійного та дияконального служіння.
   Кожен християнин зможе дізнатися, що відповідальне ставлення до природного довкілля - це обов’язок, який безпосередньо випливає з віри в Бога-Творця та Спасителя і є суттєвим компонентом християнського буття та повсякденної поведінки.
   Прагнемо також стати джерелом корисних порад, що допоможуть кожній людині, яка є небайдужою до стану навколишнього середовища, більш раціонально та ефективно використовувати Богом даровані природні ресурси і завдавати менше шкоди всьому створінню.    Сподіваємося, що цей сайт буде корисним для екуменічного процесу в Україні, адже проблеми довкілля, спричинені людиною, є спільним викликом для всіх християнських Церков, і тільки спільними зусиллями можна ефективно долати наявну екологічну кризу.
   Сподіваємося також, що «Відповідальність за створіння» стане своєрідним відкриттям для українського суспільства, а зокрема для державних природоохоронних структур та неурядових організацій екологічного спрямування – відкриттям того, що Церква є небайдужою до проблем довкілля і трактує питання збереження створеного Богом світу як невід’ємну складову своєї місії. Відповідно, це відкриття може спричинитися до налагодження більш продуктивного діалогу Церкви з громадськими та державними природоохоронними організаціями для підвищення екологічної культури населення та збереження природної спадщини України, довіреної нам Богом.
   Щиро запрошуємо відвідувати сайт: www.ecoburougcc.org.ua
Чекаємо на ваші зауваження, пропозиції а також цікаву тематичну інформацію, яку ми з радістю розмістимо на нашому сайті - ecoburoinfo@gmail.com
   Відповідальність за створений Богом світ – це відповідальність кожного і обов’язок всіх нас, який можна виконати тільки спільними зусиллями. Тому, не будьмо байдужі, і успіхів нам у цій важливій справі.
   д-р Володимир Шеремета,
   керівник Бюро УГКЦ з питань екології
   ugcc.org.ua
11_1.jpg

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ