Парафія Зіслання Святого Духа м.Івано-Франківська відзначила храмовий празник

Реколекції, Таїнство Соборування, благодійний молитовно-пісенний захід,  вечірні чування та святкові богослужіння – такими були головні події на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть) з нагоди храмового празника.

У четвер, 9 червня в рамках приготування до храмового празника на парафії Зіслання Святого Духа розпочалися реколекції на тему «Слово Боже». Реколектант о.Микола Гаврилюк (Місійне Згромадження святого апостола Андрія) впродовж чотирьох днів проводив цікаві духовні науки для вірян, адже кожна спільнота за джерело свого життя і діяльності має взяти Слово Боже. Впродовж реколекцій усі бажаючі також мали нагоду вшанувати у храмі мощі святого апостола Андрія.

У п’ятницю, 10 червня на парафії відбувся Чин Соборування на оздоровлення від душевних і тілесних недуг, яке традиційно уділили вірним 7 священиків.

У суботу, 11 червня відбулися заупокійні богослужіння з нагоди Вселенського поминання померлих. Окрім того, відбувся благодійний молитовно-пісенний вечір за участю львівського гурту "SVOYA music" з метою підтримки наших воїнів.

Опісля, для парафіян було проведено вечірні чування, які розпочалися Великою Вечірнею з Литією, яку очолив о.Йосафат Бойко, ВС, синкел у справах монашества, настоятель парафії Свв. Кирила і Методія, у співслужінні зі священниками парафії.  Учасники чувань мали нагоду послухати науки з нагоди Декади місійності, яку підготував о.Йосафат.

У неділю, 12 червня, в свято П’ятидесятниці, на парафії Зіслання Святого Духа відбулися святкові Літургії о 8:00, 10:00 та 12:00 год. Привітали парафіян також запрошені на свято священники: о.Михайло Михайленко, парох парафії Пресвятої Трійці, о.Микола Шиманський, віцепарох парафії Різдва Пресвятої Богородиці, о.Іван Сас, парох парафії Вознесіння Господнього, а також о.Зеновій Слоїк, парох парафії Богоявлення Господнього м.Івано-Франківська.

Після кожної Служби Божої відбувся Чин малого водосвяття та благословення парафіян освяченою водою.

Привітали отців церкви та парафіян з храмовим празником також міський голова Руслан Марцінків та Ігор Корсун, депутат Івано-Франківської міської ради. 

На завершення о.Михайло Віхоть привітав присутніх із празником Зіслання Святого Духа та побажав, щоб Всемилостивий Господь благословив усіх та щедро обдаровував своїми ласками.

Інформаційний центр парафії Зіслання Святого Духа
Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ